Розділ

 

Про Саміт

Звернення організатора  

 ► Спікери                

  | New | 
 Особливий гість 

Програма

Фотозвіт

Делегати

Відгуки учасників


Проживання в готелі


Місце проведення

Партнерські       можливості

Контакти

Український
   HR Саміт 2016  


Український
   HR Саміт 2012  


Український
   HR Саміт 2011  


 Український
     HR Форум 2010
   

Ukrainian HR Summit 2016

Спікери 2017Санн і Гроссо
Консультант по щастю, Експерт з корпоративної культури Zappos,
Консультант Delivering Happiness, Сан-Франциско, США.

Подробнее о Санни Гроссо
Грег Нортьє
Директор з персоналу,
група группа Ferrexpo 
Гохан Деніжан
Директор з персоналу
(Близький Схід, Центральна та Східна Європа, СНД та Турція)
LC Waikiki, Стамбул, ТурціяАндре Де Віт
Віце-президент з навчання, Carlsberg Group, Копенгаген, Данія

Андре Де Віт має величезний досвід роботи в рітейлі як генеральний директор в таких компаніях, як IKEA Піренейський півострів і Metro Cash & Carry Хорватія, відповідальний за операційну діяльність, а також за стратегію - як директор з навчання Metro Group і Віце-президент з навчання та розвитку Carlsberg Group. У всіх призначеннях Андре, за останні 15 років, розвиток фактора людських ресурсів має вирішальне значення.

У своїй трудовій практиці Андре працював в компаніях, які знаходились на різних стадіях життєвого циклу:
• В IKEA Піренейський півострів, стратегія компанії, в основному, була сфокусована на розвитку і швидкому зростанні
• В Metro Cash & Carry Хорватія фокус був спрямований на скорочення ринку,внаслідок економічного спаду, в результаті чого компанія шукала можливості виходу на нові ринки
• Компанії Metro A.G. і Carlsberg зіштовхуються з необхідністю трансформації культури.

З серпня 2015 року Андре обіймає посаду Віце-президента з навчання в компанії Carlsberg Group (Копенгаген, Данія). У його зону відповідальності входить організація департаменту побудови компетенцій і навчання для Carlsberg Group. У цьому департаменті спільно працює команда функціональних експертів, з метою побудови програм навчання для різних областей (маркетинг, продажі, ланцюжки поставок і лідерства) на основі вхідної інформації від різних стейкхолдерів організації. Початковою точкою для цих навчальних планів є кращі існуючі практики в Carlsberg.
Мета цієї посади - зробити навчання вимірюваним і стійким внеском в успіх компанії Carlsberg.
З листопада 2011 до серпня 2015 Андре обіймав посаду Директора з навчання групи компаній Metro A.G. Він відповідав за Навчання групи по всьому світу, підкоряючись раді директорів Metro A.G.

Ключовими переконаннями Андре, після того, як він пропрацював понад 20 років у ритейлі є:
• Довгостроковий успіх у рітейлі - це результат задоволеності клієнтів і залучення співробітників
• Тільки за рахунок розвитку наших людей ми можемо розвивати наш бізнес.Тамаш Хак-Ковач
Голова Правління
, OTP банк, Київ, Україна

Пан Хак-Ковач народився 1970 року в індустріальному місті Міщкольц, Угорщина. У 1995 році закінчив Будапештський університет економічних наук за спеціальністю «Фінанси та бухгалтерський облік». Другу освіту отримав в Університеті Саарланд, м. Саарбрюккен, Німеччина, за спеціальністю «Фінанси та кредит». Додатково навчався за спеціальністю «Корпоративне фінансування» в Університеті Відня, Австрія. У 2004 році проходив навчання у CFA Institute, Шарлотсвілл, США, а у 2010-2011 роках навчався в IMD (International Institute for Management Development), м. Лозанна, Швейцарія.

На останньому курсі основного навчання пан Хак-Ковач поєднував навчання з роботою. Після закінчення університету півтора роки працював асистентом фінансового директора в страховій компанії «Providencia Insurance Plc». Наступні 4 роки обіймав посаду генерального директора виробничого підприємства, після чого отримав запрошення від Commerzbank. З цього моменту 12 років працював у банківському бізнесі: 2000-2007 рр. виконував обов'язки Голови Правління дочірнього банку Commerzbank в Угорщині, з липня 2007 р. очолював дочірній банк Commerzbank у Москві, а з травня 2010 р. керував підрозділом Центральної та Східної Європи (CEE) Commerzbank. Зокрема, працюючи в Росії, пан Хак-Ковач зарекомендував себе як ефективний кризовий менеджер, який зумів найти вірні рішення для подальшого розвитку фінансової установи. З березня 2012 року працює в АТ «ОТП Банк», Україна.

Одружений. Виховує трьох доньок (15 років, 11 років і 1,5 роки).Наталія Стрєлкова
Директор з персоналу та соціальної політики, МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ

Кар'єра:
C 2010 - Директор з персоналу та соціальної політики ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ»
2006-2010 - Директор з управління персоналом МТС-Росія, ВАТ «МТС» (Мобільні телесистеми)
2004-2006 -Директор по кадровій політиці, ВАТ «МТС» (Мобільні телесистеми)
2001-2004 -Головний спеціаліст Управління кадрової політики, Нафтова компанія «ЮКОС»
1997-2001 - Директор з персоналу, Група компаній «ЄСП»

До 1997 року Наталія реалізовувала HR проекти у великих російських компаніях.

Освіта і членство в асоціаціях:

Магістр управління бізнесом (МВА), IMD (Лозанна, Швейцарія) Психолог (організаційна психологія), Московський державний університет ім. Ломоносова (Росія) Інженер-фізик (ядерні реактори і ядерні енергетичні установки), Московський інженерно-фізичний інститут (Росія), Член Society for Human Resource Management (SHRM).Андрій Фаворов
Директор, Керуючий Партнер, ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ

Андрій Фаворов народився 29 листопада 1975 року.
У 1999 році закінчив Державний університет штату Джорджія (США) за фахом «Бакалавр наук», в 2005 році отримав ступінь МВА в Джорджтаунському університеті (США).
У 1998-2003 роках працював в Атланті (штат Джорджія, США) в сфері управління проектами компанії IBM Global Services, Fordand Harrison LLP і Eclipsys Corporation.
З 2005 по 2009 рік обіймав посаду директора з розвитку бізнесу в підрозділах міжнародної енергетичної корпорації AES в Казахстані, Росії, Великобританії, Туреччині та Африці.
У 2009-2010 роках працював в міжнародній компанії Contour Global, де керував розвитком бізнесу в країнах Європи та СНД.

У листопаді 2010 року був призначений Директором компанії «ДТЕК Пауер Трейд», де відповідав за розвиток експорту електроенергії в країни Європи, Білорусь і Молдову. З січня 2012 року по червень 2014 року обіймав посаду Директора з комерційної діяльності ДТЕК, де створив повноцінну комерційну функцію вертикально-інтегрованої компанії і впровадив кращі світові практики з управління трейдинговими операціями в країні. За час його роботи компанія здійснила перші реверсні поставки природного газу з Угорщини та Польщі в Україну.
З липня 2014 року Андрій Фаворов є Директором і партнером компанії «ЕНЕРГЕТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ».

ЕРУ - девелоперська компанія, орієнтована на реалізацію проектів в українській енергетиці. Компанія об'єднує експертизу, сформовану за 30 років реалізації міжнародних проектів в енергетиці, управлінський досвід і глибоке розуміння місцевого ринку. Мета – залучення кращих світових практик в трейдинг і інвестиційні проекти в енергетиці України.
Юрій Курмаз
Директор ПАТ «Укртелеком»

Топ-менеджер із понад 18-річним досвідом роботи в телекомунікаціях, Юрій Курмаз прийшов в Укртелеком у лютому 2014 року на позицію директора. На цій посаді Юрій займався операційною діяльністю компанії. Вже в грудні 2014 року, у зв'язку з завершенням формування нової управлінської структури національного оператора, акціонери прийняли рішення передати функції голови товариства його директору Юрію Курмазу. З цього моменту Юрій відповідає як за операційну діяльність, так і за реалізацію стратегічних напрямів розвитку компанії.

До початку роботи в Укртелекомі у 2004-2014 роках пан Курмаз працював у компанії ТОВ «Астеліт» (ТМ life:)) на керівних посадах, займаючись питаннями взаємовідносин з абонентами, а потім - корпоративних відносин. Під його керівництвом новостворений телекомоператор запровадив систему обслуговування абонентів, яка згодом отримала високі оцінки клієнтів, а також престижні міжнародні винагороди. У сфері управління корпоративними відносинами Юрій відповідав за зміцнення відносин з державними та регулюючими органами, забезпечення юридично-правових аспектів діяльності компанії, посилення функції розробки корпоративної стратегії, планування і регулярний перегляд ключових показників оператора.

Раніше Юрій обіймав посаду заступника генерального директора, а згодом генерального директора ЗАТ «Українські радіосистеми» (Wellcom).

У 1984 році Юрій закінчив Київське вище військове авіаційно-інженерне училище за фахом «інженер-математик». Пан Курмаз має ступінь кандидата технічних наук за фахом «Кібернетика, системний аналіз, дослідження операцій і моделювання складних систем». У 1994 році Юрій завершив курс за фахом «Менеджмент маркетингу» в Київському торговельно-економічному інституті.

Юрій Курмаз одружений, є донька.Олег Прохоренко
Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування»

Олег Прохоренко - Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» (УГВ) з червня 2015 року. УГВ - основна компанія з видобутку природного газу і газового конденсату в Україні.

У 2016 році підприємствами Компанії було видобуто 14,6 млрд м3 газу, що становить 75% усього видобутку в Україні. До УГВ Олег Прохоренко протягом 8 років працював в McKinsey&Company в Києві, Україна і Дубай,
ОАЕ - міжнародній консалтинговій компанії, що спеціалізується на вирішенні завдань, пов'язаних зі стратегічним управлінням.

У McKinsey Олег Прохоренко працював з найбільшими приватними компаніями, державними установами з видобутку нафти і газу, виробництва електроенергії, металів і видобутку корисних копалин, а також з державним сектором з розробки стратегії, оперативного вдосконалення і реорганізації компаній.

Олег Прохоренко має ступінь магістра в сфері державного управління та громадської політики Гарвардської школи державного управління імені Кеннеді в США і бакалавра в галузі економіки та державного управління (з відзнакою) Дартмутського коледжу.
Євген Шевченко
Генеральн
ий директор «Carlsberg Ukraine»

Вадим Сидорук
Генеральний директор, DHL Express Україна

Кар’єра Вадима Сидорука в компанії DHL Express почалась практично з моменту її виходу на ринок України в 1991 році з посади комерційного представника.

У 1996 році Вадим Сидорук став менеджером з розвитку бізнесу DHL Express в таких країнах як Україна, Молдова і Білорусь.
З 1998 року Вадим обіймав різноманітні посади всередині компанії, останньою з яких була позиція комерційного директора DHL в країнах СНД і Південно-Східної Європи. На цій посаді Вадим відповідав за розробку і реалізацію комерційної стратегії компанії. На рахунку проектів Вадима – покращення єфективності продажів послуг компанії, виведення на ринок нових продуктів, вдале проведення маркетингових програм.

На посаді генерального директора Вадим Сидорук відповідає за стратегічний розвиток і управління всіма аспектами бізнесу компанії з експрес-доставки на території України.

В 1986 році Вадим Сидорук закінчив Київський Національний Лінгвістичний Університет.
Екатерина Костюк
Oracle, Дубай, ОАЭ

Екатерина Костюк закончила Институт международных отношений Киевского национального университета им. Т. Шевченка по специальности «Международный бизнес», после чего получила степень кандидата экономических наук в альма-матер.

Екатерина преподавала экономические дисциплины в КНУ им. Т. Шевченка, а также Киевском институте банковского дела. Также Екатерина Костюк имеет 2 года опыта работы на государственной службе, а именно в Государственном комитете Украины по вопросам регуляторной политики и предпринимательства.

К компании Oracle Екатерина Костюк присоединилась в сентябре 2015 года, до этого проработав в таких международных компаниях как САП (2 года) и Микрософт (2 года). На текущей позиции в Oracle Екатерина занимается продвижением решений для управления персоналом на рынки СНГ (Украина, Беларусь, Казахстан).

Екатерина Костюк владеет 6 языками: английским, русским и украинским – свободно; французским – на среднем уровне; арабским и немецким – на базовом уровне.
Дмитрий Крепак
Country Manager (Украина, Грузия и Армения)

Dmytro Krepak is leading Visa’s business in Ukraine, Georgia and Armenia as Country Manager since December 2015.

In his role, Dmytro is responsible for overall strategy setting and execution in the Ukrainian, Georgian and Armenian markets, accountable for business development targets, as well as building long-term partnerships with banks, regulators and other key stakeholders to drive the technology-payment industry and Visa agenda in respective countries.

Prior to joining Visa, Dmytro served as Chairman of the Management Board of Kredobank, subsidiary of PKO Bank Polski in Ukraine; Board Member, Head of Retail Business at First Ukrainian International Bank, SKM Group; Head of Retail Network at Raiffeisen Bank Aval. Dmytro has over 5 years of work experience in the USA and Canada with Duke Energy, leading electric utility and gas transmission company as well as Oliver Wyman strategy consulting firm.

Dmytro Krepak graduated from the Wharton School, University of Pennsylvania with a Master of Business Administration degree in Finance and Strategic Management. He also holds Master degree in International Business Development from Moscow Institute for International Relations. Dmytro is a Ukrainian citizen. He raises two daughters and two sons. .
Володимир Дегтярев
Директор и совладелец PR-агентства Newsfront с 15-летним опытом создания и реализации коммуникационных кампаний для украинских и международных компаний и организаций.

С 2010 г. руководит PR-агентством Newsfront, член рейтинга «35 лучших профессионалов рекламно-коммуникационного рынка Украины до 35 лет», признан «лучшим PR-специалистом со стороны агентств» по версии MMR и Украинской ассоциации по связям с общественностью (2011)

Профессиональный бизнес-коуч, дипломированный тренер по PR, выпускник Львовского Национального Университета им.И. Франка, Управленческой программы Шведского Института (SIMP), Чартерного Института Public Relations (CIPR). Сертифицированный бизнес-коуч та фасилитатор, автор онлайн-курсов «Осознанная жизнь» и «Личный бренд» на платформе LABA.

Автор десятков статей на темы менеджмента, репутации, частый спикер на профессиональных конференциях.

Популяризатор спорта: основатель спортивных проектов Kyiv Running Tours, бегового лагеря Zahmarny, ведущий подкаста Второе дыхание.

Спортсмен-любитель: регулярно участвует в ультрамарафонах, триатлонах, заплывах на длинные дистанции (трижды переплывал Босфор), увлекается фридайвингом и йогой. Женат, воспитывает двух детей.

Планы на 2017: написать книгу о том, как принимаются важные решения и пробежать ультрамарафон 100 миль в Карпатах.Модератори / провідні сесій


Андрій Станченко
PhD, CEO компанії NRG

Андрій Станченко є успішним бізнес-тренером, консультантом з управління, коучем, фасилітатором стратегічних сесій, ігротехніком, викладачем MBA, власником торгової марки LEGE ARTIS®.

У перелік його досягнень входить Проект з підвищення залученості співробітників, який був відзначений нагородою як кращий проект року.
Андрій Станченко - Переможець «Battle of evaluation systems» (Битва систем оцінки персоналу) - 2014 року, Ex-Резидент бізнес-школи СКОЛКОВО (модератор відкритих і корпоративних програм СКОЛКОВО), викладач MBA (курси Лідерство, Прийняття рішень, Управління змінами), Ко- тренер тренерського факультету Марка Кукушкіна у відкритому корпоративному T&D Університеті, Член ATD (Association for Talent Development, USA).
Також Андрій єдиний представник України на найбільших у світі конференціях з корпоративного навчання ATD-2015 року, 2016.
Викладач Школи Консультантів з Управління.

Кваліфікації:
• Сертифікований консультант з управління (Certified Management Consultant - ICMCI стандарт),
   диплом Школи А.І. Пригожина.
• Сертифікований коуч (Вісбаденська Академія, WIAP, Німеччина).
• Кандидат наук (PhD), MPA (магістр державного управління).
• Сертифікований ігротехнік (СКОЛКОВО).
• Сертифікований консультант і тренер Hogan - світового лідера в області оцінки для відбору і розвитку персоналу.
• Дві фасилітаційні сертифікації.
• NLP-Master.
• Професійний інструктор з дайвінгу (PADI, CEDIP).
• Сертифікований консультант по Організаційному Розвитку (The Cleveland Model).

Андрій Станченко має більше 10 років успішного тренерського і консалтингового досвіду в Україні і за кордоном, а також власний досвід продажів і управління в бізнесі великої компанії. Він є експертом-практиком в області змін, лідерства та менеджменту, переговорів, корпоративного розвитку талантів.
Олександр Полянчук
Керуючий партнер, Alex Polin

Олександр є Керуючим партнером компанії Alex Polin з 2006 року. Він здійснює управління операційною діяльністю компанії, відповідає за обслуговування ключових клієнтів, а також виконує функції консультанта з пошуку та залучення керівників вищої та середньої ланки.

Олександр має 12 річний досвід роботи в індустрії пошуку і підбору персоналу. За цей час він успішно реалізував численні проекти з пошуку керівників як для великих українських, так і для іноземних компаній. Попередній досвід Олександра включає роботу в одній з провідних рекрутингових компаній, де він відповідав за залучення клієнтів і також працював в якості консультанта з пошуку та підбору керівників.

До цього Олександр кілька років навчався і працював у Великобританії, в компаніях Marcus Evans і EF International, що займаються організацією та проведенням великих конференцій на території СНД і Європи. Даний досвід надалі послужив основою для створення і реалізації Українського HR Саміту - спеціального проекту компанії Alex Polin для HR професіоналів.

Олександр здобув вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ України на факультеті юриспруденції.

Галузева експертиза пошуку і підбору топ менеджерів - промисловість і виробництво, енергетика і металургія, банки і фінансові та інвестиційні послуги.

Серед клієнтів Олександра великі фінансово-промислові холдинги, провідні агропромислові компанії, комерційні та інвестиційні банки.

Інформація щодо нових спікерів Саміту готується до публікації