Розділ

 

Про Саміт

Звернення організатора  

Спікери

  | New | 
 Особливий гість 

Програма

Фотозвіт

Делегати

 ►Відгуки учасників 

Проживання в готелі


Місце проведення

Партнерські       можливості

Контакти

Український
   HR Саміт 2016  


Український
   HR Саміт 2012  


Український
   HR Саміт 2011  


 Український
     HR Форум 2010
   

Ukrainian HR Summit 2016


Відгуки учасників минулих заходів

Мені дуже сподобався цей захід, дуже сподобалася організація. Було дуже багато цікавих доповідей. Остання сесія, яка пройшла з СЕО компаній проти HR-директорів була дуже повчальна. Було приємно побачити, що генеральні директори розуміють роль HR і намагаються розвиватися в цьому напрямку.
Ну, а для HR-ів, я думаю, це був хороший елемент для того, щоб подивитися, що дійсно є просування в думках генеральних директорів, і ми завжди будемо бачити соратників по бізнесу тут разом. Тому організація була на дуже високому рівні.
Я можу порівнювати з різними форумами, які проходять, з різними самітами, які є, але ось цей мене підкорив саме тим, що була добірка дуже хороших спікерів та інтерактивні сесії були на дуже високому рівні!!

Олена Кубанова, Радник з організаційного розвитку,
Група компаній Рольф


Ми дуже вдячні за можливість бути присутнім на цьому заході, тому що, на мій погляд, тут зібралися найважливіші люди з HR. Нам дуже приємно, що майже кожен учасник володіє англійською мовою, так як ми чеська компанія, і в даний момент ми пропонуємо хороший продукт. Враження чудові, я маю на увазі взаємодію з людьми, можливість спілкуватися з ними, а також організація заходу на високому рівні. Для нас забезпечили синхронний переклад, і перекладач на англійську мову чудовий.

Jacub Jelinek, Business Development Manager HR,
LMC s.r.o., Prague, Czech Republic

Я в захваті від того професіоналізму, який я сьогодні бачила серед виступаючих HR-менеджерів і інтерес до підвищення рівня професіоналізму, який був сьогодні продемонстрований, тому що сьогодні прийшло 200 чоловік. Перед травневими святами, ми всі знаємо, що квітень, зазвичай, важкий місяць, для того, щоб виділити цілий день, піти на конференцію, послухати колег. І той факт, що 200 чоловік - провідних HR-ів України, знайшли цей час, прийшли, взяли активну участь, задавали питання, розповідали про себе - говорить про те, що ця спільнота - дуже професійна, це співтовариство налаштоване на зростання, підвищення власної професійної кваліфікації.

Карина Худенко, Партнер
ПрайсвотерхаусКуперс


Чудовий Саміт! Я отримав за два дні таке концентроване щеплення термінів, кейсів, метрик і кращих практик. І на основі цього у мене в голові склалася певна система або концепція управління персоналом або людьми в організації. Це було чудово! Дякую організаторам! Спасибі доповідачам, тому що були дуже цікаві доповіді!

Сергій Савицький - Генеральний директор, член Ради директорів,
Міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М»

Хотілося б ще раз висловити Вам вдячність за прекрасну організацію роботи і сказати, що форуми, де зустрічаються і обговорюють питання практики таких серйозних компаній, які ще і в серйозних змінах, дуже корисні.

Тетяна Плюсніна, Директор департаменту персоналу,
Райффайзен Банк Аваль

По-перше, я хочу подякувати організаторам цього чудового Саміту і відзначити, на мій погляд, дуже важливі моменти. Всі заходи, які проходили протягом цього дня були настільки насичені і насичені не порожньою інформацією, а дуже конкретними, корисними презентаціями, які кожен HR може використовувати у своїй подальшій роботі.
Я вважаю, що при тому завантаженні, яке зараз мають HR в компанії, що розвивається, в компанії, яка хоче змін і прагне до цих змін, для них присутність на таких самітах грає дуже велику роль. І якби не було такої гарної організації і такого насиченого матеріалу, напевно, було б прикро про витрачений час.
Зараз є тільки абсолютне відчуття, що все не дарма, що є багато однодумців, які хочуть зробити свої компанії краще, а компанії будуть краще, коли люди, з якими ми працюємо і за яких ми відповідаємо будуть краще, будуть професійнішими, будуть щасливішими!

Галина Воронецька - Директор по роботі з персоналом Бізнес одиниця СНД,
Група компаній Вимпелком

Зі свого боку хочу подякувати Вам за відмінну організацію Саміту і підбір спікерів. Високий рівень учасників, як спікерів, так і аудиторії. Прекрасна загальна атмосфера. Сесія з СЕО була дуже яскравою і показала реально різнобічне розуміння бізнесом функцій HR.
Дякуємо! Так тримати!

Олена Козлова, Директор з персоналу
Укрсиббанк BNP ParibasGroup

Я приємно вражена. У мене не було високих очікувань, тому ми дуже сильно здивовані. І це результат людей, які організували цей захід ідеально. Безумовно ми б хотіли відвідати дану конференцію в наступному році. Ми дійсно дуже раді бути присутніми тут. Організація і підтримка всіх учасників прекрасні. Дуже цікаві дискусії. Також ми здивовані як багато людей в Україні досконало володіють англійською мовою. Це дуже цікавий захід, і я рада, що я тут.

Katerina Komankova, Business Development Manager,
LMC s.r.o., Prague, Czech Republic

У мене були завищені очікування від Саміту, читаючи програму і читаючи про те, хто є спікери. І я рада тому, що ніякого розчарування не отримала. Я дуже задоволена якістю виступаючих. Часто зустрічається на конференціях, що є два, три, чотири ключових спікера, яких дійсно цікаво слухати, а є деякі люди для масовки. Ось я це спостерігаю. А на сьогоднішньому Саміті цікаво слухати кожен виступ, і він несе щось нове і для HR-ів з досвідом, і для молодих людей тим більше.

Наталя Хвостова - директор департаменту з управління персоналом,
Кернел трейд

Хотіла б Вам ще раз подякувати за те, що запросили мене взяти участь в Українському HR Саміті. Було дуже приємно виступати і обмінюватися досвідом з професіоналами в області HR, дізнатися нові HR тренди.
Безумовно, такого роду заходи піднімають престиж HR професії, підкреслюють важливість HR в побудові успішного бізнесу, розвивають ринок праці.

Світлана Кішинська, Директор з персоналу
ОТІС

Дуже хороший рівень проведення. Добре продуманий план заходу - можливість вибору - послухати ті теми, які були корисні, задати питання ...

Ірина Маркіна, Директор з персоналу,
Danone Ukraine and Belarus


Загальне враження - дуже гарне. Сильні спікери, відмінна організація, цікаві учасники (приємно те, що склад учасників однорідний - практично всі HR директори компаній, це дає можливість спілкуватися в одному полі інтересів).
Також хочу відзначити Ваші зусилля щодо практичної спрямованості всіх виступів. Це, мабуть, найцінніше.

Вдячна Вам за такий захід!

Наталія Голубнича, Радник Голови Наглядової Ради з питань персоналу,
Юнекс Банк, Київ, Україна